Weekend wypożyczonych

Długo oczekiwane zwycięstwo Alitu Ożarów. Autorem jednego z trafień był Jakub Kwiecień. Piłkarze Beskidu Andrychów znowu przegrali u siebie. Sokół Sokolniki traci pozycję lidera.

Piłkarze Alitu Ożarów po ponad miesięcznej niemocy, wygrali w lidze. Na własnym obiekcie pokonali 4-1 (1-0) Unię Sędziszów. Bramkę zdobył Jakub Kwiecień, a asystę zaliczył Karol Szustak. Tylko wspomniana dwójka zagrała - Kwiecień cały mecz, Szustak - 68 minut. Arkadiusz Kosno spędził mecz na ławce rezerwowych. Ożarowianie awansowali aż o trzy pozycje. Na kolejkę przed końcem sezonu są na 10. miejscu.

Również swoje zmagania ligowe kończy Beskid Andrychów. Niestety w swoim ostatnim spotkaniu u siebie Beskid przegrał 1-3 (0-2) z TS Węgrzce. Maciej Stróżak przebywał na boisku do 76. minuty. "Beskidowcy" utrzymali 11. lokatę.

Niespodzianką zakończył się wyjazdowy mecz Sokoła Sokolniki ze swoim imiennikiem z Kamienia. Zespoły strzeliły po jednym golu, przez co musiały podzielić się punktami. Mateusz Strąk przesiedział mecz na ławce rezerwowych. Potknięcie Sokoła wykorzystała Unia Nowa Sarzyna, wskakując na fotel lidera.