Turniej Charytatywny "Wiślacka Gwiazdka"

W niedzielę 18 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Patkowskiego odbędzie się Turniej Charytatywny "Wiślacka Gwiazdka". W zawodach udział weźmie osiem drużyn: Wisła Sandomierz, GKS Bełchatów, Siarka Tarnobrzeg, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, Czarni Połaniec, Sokół Sokolniki, Wisłoka Dębica i Wisła Annopol.

Turniej zorganizowany jest w celu udzielenia wsparcia i pomocy wychowankom Domu Dziecka w Łoniowie oraz najbardziej potrzebującym rodzinom. Wygrany zespół otrzyma Puchar Ziemi Sandomierskiej ufundowany przez Burmistrza Miasta Sandomierz - Marka Bronkowskiego i Starostę Sandomierskiego - Stanisława Masternaka.

W trakcie rozgrywek prowadzona będzie zbiórka maskotek i słodyczy, oraz licytacja koszulek z autografami zaproszonych drużyn. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na wspomniany Dom Dziecka.

Wstęp na turniej będzie płatny, w postaci cegiełki, z których wszystkie środki przeznaczone będą na zakup artykułów spożywczych dla ubogich rodzin.