Snajperzy zostają w Wiśle

Dwójka najskuteczniejszych piłkarzy Wisły Sandomierz - Maciej Stróżak i Mateusz Michalski - przedłużyła swoje umowy.

Stróżak przedłużył, ważną do listopada, umowę o kolejne pół roku. Natomiast Michalski podpisał kontrakt na rok.

Stróżak w sandomierskim zespole występuje od stycznia. W lidze w 15 spotkaniach strzelił jedenaście goli. W ubiegłym miesiącu zawodnik wziął udział w treningach i sparingu pierwszoligowego MKS-u Kluczbork. W wygranym meczu kontrolnym zdobył bramkę.

- Nadzieja może być tylko jedna, i chyba każdy indywidualnie, jak i cały zespół, osoby związane z klubem i kibice mają jeden cel czyli awans - skomentował Stróżak, zapytany o cele na nowy sezon.

Michalski, wychowanek Wisły, w minionym sezonie zaliczył 23 mecze, w których zdobył dziewięć bramek. 25-letni pomocnik testowany był przez trzecioligowego Jarotę Jarocin.

źródło: własne / fot: Sandomierz24.info