Pacholarz: W ofensywie byliśmy bardzo skuteczni

Trener Wisły Jarosław Pacholarz w kilku zdaniach podsumował zwycięstwo nad Lubrzanką Kajetanów.

Mecz toczył się pod dyktando Wisły. To oznacza, że Wisła osiągnęła szczyt formy czy są możliwości na więcej?

- Czas działa na naszą korzyść. Ja rozpatruję szczyt formy drużyny w kategoriach realizacji założeń taktycznych. Im mniej błędów, tym wyższa forma drużyny. Mamy jeszcze sporo do poprawy po tym meczu.

Co głównie zadecydowało o tak wysokiej wygranej?

- O wysokości wygranej zadecydowała przede wszystkim słaba postawa przeciwnika. My za to w ofensywie byliśmy bardzo skuteczni.

Cieszy czyste konto Patryka Drzymały. Widać, że dobrze czuje się w sandomierskiej bramce. W ciągu czterech meczów puścił zaledwie trzy bramki. Czy to oznacza, że właśnie na Patryka będzie głównie stawiał trener Pacholarz, czy szansę dostanie też Daniel Pietrasik?

- Damian na pewno dostanie szansę na grę, bo swoją postawą na treningu na to zasługuje.

Jak wygląda sytuacja kadrowa na Moravię? Czy któryś z zawodników narzeka na uraz?

- Poza Łukasz Bukałą, który nie będzie mógł zagrać do końca rundy, wszyscy są do dyspozycji.