Nowe stroje Wisły

Wczoraj w siedzibie Klubu odbyło się spotkanie podsumowujące sezon ligowy. Podczas zebrania zaprezentowane zostały nowe stroje, w których wiślacy wystąpią w nowym sezonie.

Ze strony SKS Wisła obecni byli prezes - Sebastian Wieczorek, członek zarządu - Patryk Konopka oraz trener Jarosław Pacholarz. Samorząd miejski reprezentowany był przez Burmistrza Miasta Sandomierza - Marka Bronkowskiego i Radną Agnieszkę Frańczak-Szczepanek. Obecna była liczna grupa bohaterów - piłkarzy.

Zarząd Klubu oraz trener dokonali podsumowania rozegranego sezonu. Swoją opinię na temat wyników Wisły wyraził Burmistrz. Gospodarz Sandomierza podkreślił, że ważne są grupy młodzieżowe oraz zaapelował o zgłoszenie druzyny rezerw.

Sandomierski samorząd przekazał Klubowi nowe stroje piłkarskie. Już tradycyjnie koszulki będą w popularne niebiesko-biało-czerwone pasy. Na przedniej stronie znajdą się - herb miasta i klubu. Dodatkowo po obu stronach będą reklamy sponsorów. Spodenki będą jednolicie niebieskie.