Mokrzycki blisko Ruchu

Michał Mokrzycki, który od dwóch tygodni przebywa na testach w Ruchu Chorzów, jest bliski zasilenia szeregów "Niebieskich". Pomocnik Wisły Sandomierz rozegrał 52 minuty w sparingu przeciwko Ruchowi Radzionków.

Szkoleniowiec chorzowian Marek Wleciałowski pozytywnie wypowiedział się na temat gry Michała. - Testowani zawodnicy potwierdzili swoją podstawową przydatność, a kwestie formalne z ich macierzystymi klubami oraz rozmowy indywidualne pozostawiam działaczom.

Również sam zawodnik był zadowolony z występu w sparingu. - Jesteśmy po dwóch tygodniach treningów, jest zmęczenie w nogach, ale pozytywnie oceniam dzisiejszy sparing. Graliśmy piłką i odnieśliśmy zwycięstwo. - Chciałbym pomóc wrócić Ruchowi na właściwe tory. Doskonale wiem, jaki to klub. Jestem świadomy, jakie wymagania stawia Ruch Chorzów. Na ten moment jeszcze jestem zawodnikiem Wisły Sandomierz, ale jest to już na ostatniej prostej. Myślę, że w najbliższym czasie podpiszę kontrakt.

źródło: własne / Niebiescy.pl / fot.: Niebiescy.pl