Mecz sparingowy: Wisłoka Dębica 3-3 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz zremisowała 3-3 (0-0) z liderem podkarpackiej IV ligi - Wisłoką Dębicą. Gole dla sandomierzan strzelili - dwa Kacper Piechniak i zawodnik testowany.

19 stycznia 2019, 12:30 - Dębica
Wisłoka Dębica 3-3 Wisła Sandomierz
Dawid Sojda 49, Tomasz Barycza 50, zawodnik testowany 65 - Kacper Piechniak 72 (k), 82, zawodnik testowany II 90

Wisłoka: (I połowa) Przemysław Łyczko - Hubert Król, Dominik Cabała, Paweł Remut - zawodnik testowany I, Damian Pęcak, Sebastian Fedan, Krzysztof Wrzosek, Kamil Rębisz - zawodnik testowany II, Tomasz Barycza. (II połowa) Kamil Dybski - Konrad Hus, Dominik Cabała (75 Bartosz Pulak), Aleksander Nabożny - zawodnik testowany I (60 Kępa), Dawid Sojda, Damian Łanucha, Sebastian Fedan (60 Patryk Sysło), Damian Bożek - zawodnik testowany II (60 Dawid Fryz), Tomasz Barycza (60 zawodnik testowany III).

Wisła: (I połowa) Stanisław Wierzgacz - Jakub Łata, Jakub Konefał, zawodnik testowany I, Piotr Ferens - zawodnik testowany II, Marcin Sudy, Jakub Siedlecki, zawodnik testowany IV, zawodnik testowany III - Kacper Piechniak. (II połowa) Piotr Gospodarczyk - Jakub Trojanowski, zawodnik testowany I (zawodnik testowany IV), Jakub Konefał (Jakub Łata), Mateusz Kolbusz - zawodnik testowany II, Marcin Sudy (70 Kacper Piechniak), Jakub Siedlecki (zawodnik testowany III), Michał Kamiński, Krystian Sornat - Piotr Poński.

żółte kartki: Łanucha, Nabożny.