Mecz sparingowy: Wisła Sandomierz 1-1 Kamienna Brody

W drugim tej zimy meczu kontrolnym Wiślacy zremisowali 1-1 (0-1) z liderem ligi okręgowej - Kamienną Brody. Bramkę dla Wisły zdobył testowany Dawid Przezak. Spotkanie zakończyło się w 80. minucie z powodu przepychanki pomiędzy zawodnikami i wbiegnięciu na murawę kibiców.

Jedynego gola dla Wisły strzelił Dawid Przezak. W 80. minucie sfaulowany został Jarosław Piątkowski i wywiązała się przepychanka pomiędzy piłkarzami obu drużyn. Po chwili na murawę boiska wbiegło dwóch kibiców Kamiennej i trener Tadeusz Krawiec nakazał wiślakom opuścić plac gry.

Kolejnym piłkarzem testowanym w Wiśle jest wychowanek UKS Trójki Sandomierz - Arkadiusz Kosno. Jest pomocnikiem, ale w sparingu sprawdzany był na pozycji lewego obrońcy. Kosno ma 18 lat. Ostatnio występował w zespołach juniorskich KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski.

Pod znakiem zapytania stoi rozegranie sparingu 25 lutego z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Powodem jest daleki wyjazd do Zamościa, co może nadwyrężyć uszczuplony budżet klubu.

31 stycznia 2015, 10:00 - Ożarów
Wisła Sandomierz 1-1 Kamienna Brody
Dawid Przezak - Kacper Maciejczak

Wisła: (I połowa) Stanisław Wierzgacz - Maciej Ziółek, Daniel Beszczyński, Wiktor Kuśmira, Arkadiusz Kosno - Łukasz Adamczyk, Michał Wawryszczuk, Michał Motyl, Jakub Kwiecień, Przemysław Michalski - Jarosław Pacholarz. (II połowa) Stanisław Wierzgacz - Maciej Ziółek, Daniel Beszczyński, Krystian Pydych, Daniel Chorab - Jarosław Piątkowski, Kamil Oślizło, Michał Motyl, Bartosz Szepeta, Rafał Mikulec - Dawid Przezak.

Kamienna: Cezary Duda - Jakub Dąbrowski, Karol Gruszka, Paweł Sado, Kacper Kozera - Krystian Kanarski, Ariel Spadło, Konrad Skwarliński, Kacper Maciejczak, Piotr Kiljański - Grzegorz Tobiszewski . Grali także: Damian Bidziński, Dawid Kwapisz.

źródło: własne / Echo Dnia