Mecz sparingowy: Motor Lublin 2-1 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz przegrała 1-2 (0-0) w meczu sparingowym z Motorem Lublin rozegranym na bocznym boisku Areny Lublin. Jedynego gola dla sandomierzan strzelił Damian Nogaj.

Żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć gola do przerwy. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej części meczu. Najpierw za sprawą wykorzystanej "jedenastki" w 57. minucie przez Tomasza Brzyskiego, na prowadzenie wyszli gospodarze. Do wyrównania doprowadził w 76. minucie strzałem z rzutu wolnego Damian Nogaj. Lublinianie zwycięskiego gola zdobyli na dwie minuty przed końcem po strzale Dawida Pożaka.

Po raz pierwszy z drużyną zagrał nowy zawodnik - Kamil Bętkowski. Testowany był ponownie Paweł Mróz.

Kolejny sprawdzian w poniedziałek w Połańcu, gdzie wiślacy zagrają z Czarnymi. Początek o godz. 15:00.

23 lutego 2019, 11:00 - Lublin
Motor Lublin 2-1 Wisła Sandomierz
Tomasz Brzyski 57 (k), Dawid Pożak 88 - Damian Nogaj 76

Motor: Paweł Łakota (46 Adrian Olszewski) - Kamil Pajnowski (79 Dawid Pożak), Michal Ranko, Bartosz Waleńcik (72 Robert Majewski), Michał Wołos (46 Maksymilian Cichocki), Tomasz Brzyski, Michał Gałecki, Kamil Poźniak (72 Szymon Kamiński), Grzegorz Bonin (77 Szymon Rak), Konrad Nowak (60 Marcin Michota), Mateusz Majewski (60 Michał Paluch).

Wisła: Stanisław Wierzgacz - Jakub Konefał, Patryk Wilk, Mateusz Kolbusz, Szymon Czerwiak - Piotr Poński (60 Krystian Sornat), Michał Kamiński, Kamil Bętkowski (70 Kacper Piechniak), Kacper Rop (60 Jakub Siedlecki), Damian Nogaj (81 Jakub Sus) - Kacper Piechniak (46 Paweł Mróz).