Mecz sparingowy: ŁKS Łagów 2-3 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz zwyciężyła 3-2 (1-2) 15. zespół świętokrzyskiej IV ligi - ŁKS Łagów. Autorem dwóch trafień został Jarosław Piątkowski. Jednego gola zdobył Michał Kamiński.

Wisła, mimo strzelonej bramki przez Jarosława Piątkowskiego, przegrywała po pierwszej połowie 1-2. W ostatnim kwadransie meczu dwa gole - Michała Kamińskiego i Jarosława Piątkowskiego z rzutu wolnego zapewniły zwycięstwo.

W Wiśle przetestowanych zostało dwóch pomocników. Są to: 20-letni Marcin Dec ze Stali Stalowa Wola (bez debiutu w pierwszej drużynie, w II drużynie 15 meczów, 4 gole) i 19-letni Mateusz Danieluk z Naprzodu Czyżowice (15 meczów, 12 goli).

2 lutego 2019, 12:00 - Łagów
ŁKS Łagów 2-3 Wisła Sandomierz
Krystian Zaręba 3, Jakub Stachura 36 - Jarosław Piątkowski 8, 78, Michał Kamiński 75

Wisła: Przemysław Janowski (60 Piotr Gospodarczyk) - Daniel Chorab (46 Jakub Trojanowski), Patryk Wilk, Mateusz Kolbusz, Paweł Bażant (46 Krystian Sornat) - Jarosław Piątkowski, Szymon Czerwiak (10 Kacper Piechniak, 70 Piotr Poński), Michał Kamiński, Damian Nogaj, Marcin Dec (70 Jakub Sus) - Piotr Poński (46 Mateusz Danieluk).