Mecz sparingowy: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-3 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz wygrała 3-1 (1-1) w meczu kontrolnym z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Gole strzelili Kacper Piechniak, Wiktor Putin i testowany Przemysław Nalepka.

W zespole Wisły zagrało trzech piłkarzy testowanych. Wśród nich grający w ubiegłym sezonie w Wiśle, a obecnie Stali Gorzyce - Patryk Wilk. Sparing rozegrano w wymiarze czasowym 2x50 minut.

Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. Jakub Kapsa bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego pokonał Stanisława Wierzgacza. Wyrównał strzałem przy słupku Kacper Piechniak, który wykorzystał podanie Wiktora Putina.

W 76. minucie Putin po rozegraniu rzutu wolnego pośredniego z Krystianem Sornatem sprytnym strzałem pokonał wypożyczonego z Wisły - Damiana Pietrasika. W 94. minucie trzeciego gola dla sandomierzan zdobył po szybkim kontrataku testowany napastnik Igloopolu Dębica - Przemysław Nalepka.

Nalepka jest wychowankiem Igloopolu. W rundzie jesiennej IV ligi wystąpił we wszystkich meczach, zdobywając 5 goli.

28 listopada 2018, 17:00 - Ostrowiec Świętokrzyski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-3 Wisła Sandomierz
Jakub Kapsa 38 - Kacper Piechniak 50, Wiktor Putin 76, Przemysław Nalepka 94

KSZO: (I połowa) Konrad Zacharski - Patryk Cheba, Daniel Dybiec, Przemysław Dwórzyński, Dominik Cheba - Marcin Dynarek, Włodzimierz Puton, Maciej Miłek, Bartłomiej Smuczyński, Jakub Kapsa - Michał Grunt. Grał także: Damian Pietrasik. (II połowa) Damian Pietrasik - Kacper Dereń, Radosław Kardas, Kacper Ziółkowski - Kamil Łokieć, Dariusz Drzazga, Mateusz Madej, Piotr Kutera, Marcin Uciński, Kamil Bełczowski - Kamil Dziadowicz.

Wisła: (I połowa) Stanisław Wierzgacz - Daniel Chorab, Patryk Wilk (20 Piotr Poński), Jakub Konefał, Mateusz Kolbusz, Paweł Bażant - Jarosław Piątkowski, Michał Mokrzycki, Wiktor Putin, Marcin Sudy - Kacper Piechniak. (II połowa) Piotr Gospodarczyk - Jakub Łata, zawodnik testowany I, Patryk Wilk, Jakub Trojanowski, Damian Nogaj, Michał Mokrzycki (70 Piotr Poński), Jakub Siedlecki, Przemysław Nalepka, Piotr Ferens - Krystian Sornat.