Mecz sparingowy: Czarni Połaniec 1-2 Wisła Sandomierz

Wisła Sandomierz pokonała 2-1 (2-1) w meczu kontrolnym ligowego rywala - Czarnych Połaniec. Obie bramki dla Wisły strzelił Kamil Bętkowski. W pierwszej połowie Przemysław Janowski obronił rzut karny.

25 lutego 2019, 15:00 - Połaniec
Czarni Połaniec 1-2 Wisła Sandomierz
Dorian Buczek 40 - Kamil Bętkowski 15, 30

Czarni: Jakub Borusiński - Maciej Witek, Paweł Meszek, Konrad Misztal, Kacper Wątróbski - Damian Skiba, Karol Karólak, Filip Krępa, Marcin Misiak - Rafał Michalik, Dorian Buczek. Grali także: Sebastian Ryguła, Piotr Gnatek, Mateusz Załucki, Mateusz Janiec.

Wisła: Przemysław Janowski - Krystian Sornat, Patryk Wilk, Mateusz Kolbusz, Daniel Chorab - Kamil Bętkowski, Jakub Siedlecki, Michał Kamiński, zawodnik testowany, Damian Nogaj - Kacper Piechniak. Grali także: Stanisław Wierzgacz, Jakub Sus, Kacper Rop, Piotr Poński, Jakub Konefał.

W pierwszej połowie Paweł Meszek nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Janowski obronił).