Mecz sparingowy: Błękitni Ropczyce 1-2 Wisła Sandomierz

Mecz sparingowy: Błękitni Ropczyce 1-2 Wisła Sandomierz

Wiślacy trzeci raz z rzędu wygrali w sparingu, i po raz trzeci rywalem był zespół czwartoligowy. Piłkarze Dariusza Pietrasiaka zwyciężyli 2-1 (1-0) trzynastych w tabeli Błękitnych Ropczyce. Gola w pierwszej połowie strzelił Kacper Piechniak. W drugiej części do siatki trafił testowany Mateusz Danieluk.

Nowym testowanym zawodnikiem w szeregach Wisły był 19-letni napastnik Śląska II Wrocław - Krystian Pasternak, który jednocześnie jest blisko podpisania umowy z sandomierskim klubem. Bliscy podpisania umów są również Danieluk i Jakub Sus.

W drużynie Błękitnych wystąpił były zawodnik Wisły - Hubert Siepierski.

W kolejnym meczu kontrolnym Wisła zagra z Orłem Przeworsk. Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 15:00 na boisku w Staszowie.

6 lutego 2019, 17:30 - Wola Chorzelowska
Błękitni Ropczyce 1-2 Wisła Sandomierz
Łukasz Kosiba 87 - Kacper Piechniak 19, Mateusz Danieluk 63

Wisła: (I połowa) Przemysław Janowski - Szymon Czerwiak, Patryk Wilk, Jakub Konefał, Piotr Ferens - Jarosław Piątkowski, Jakub Siedlecki, Michał Kamiński, Kacper Rop, Marcin Dec - Kacper Piechniak. (II połowa) Stanisław Wierzgacz - Jakub Trojanowski, Jakub Konefał, Mateusz Kolbusz, Daniel Chorab - Krystian Sornat, Jakub Siedlecki, Michał Kamiński, Piotr Poński, Mateusz Danieluk - Krystian Pasternak.

źródło: własne

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości