Kolbusz przedłużył, Ferens wypożyczony

Klaruje się kadra Wisły Sandomierz na rundę wiosenną. Mateusz Kolbusz jest kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się przedłużyć umowę. Z kolei Piotr Ferens postanowił najbliższe pół roku rozegrać w Klimontowiance Klimontów.

Nowa umowa Kolbusza obowiązuje do końca listopada. Defensor w tym sezonie zaliczył komplet meczów ligowych. Ferens w zespole czwartoligowej Klimontowianki będzie występować na zasadzie wypożyczenia. W obecnym sezonie rozegrał 16 meczów III ligi. Piotrek do Wisły przechodził właśnie z klubu z Klimontowa. W przygotowaniach do rundy zdobył bramkę dla Klimontowianki w wygranym 7-1 (4-1) sparingu z OKS Opatów.

Być może zespół Klimontowianki zasili Jakub Łata, który do marca przebywa na szkoleniu wojskowym.

Klub zrezygnował z testowanych Marcina Deca (Stal Stalowa Wola) i Emila Więcka (Broń Radom).