Klub otrzymał pieniądze za zniszczone krzesełka

Sandomierski Klub otrzymał kwotę około 5 tys. złotych od Stowarzyszenia Kibiców Korony Kielce za zniszczone krzesełka podczas meczu Pucharu Polski.

Wymianie podlega około 60 krzesełek na trybunie J. Wczoraj doszło do spotkania prezesa Wisły Sebastiana Wieczorka z Burmistrzem Miasta Sandomierza Marcinem Marcem. Podczas spotkania ze strony prezesa Wieczorka padła propozycja powiększenia trybuny dla zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych tzw. "klatki". Nowa pojemność miałaby wynosić 300 osób (obecnie 138 miejsc). Poruszony został również temat boiska treningowego. - Jestem optymistycznie nastawiony. Burmistrz wyraża chęć współpracy, zna problemy środowiska sportowego, chce pomagać - skwitował prezes Wisły.