Daniel Beszczyński odchodzi z Wisły

Daniel Beszczyński po pięciu latach gry w barwach Wisły Sandomierz rozstaje się z klubem. Popularny "Beszczu" od nowego sezonu będzie trenerem drużyny stalowowolskiej klasy okręgowej - Sokoła Sokolniki.

Beszczyński w szeregi Wisły trafił w 2013 roku z Siarki Tarnobrzeg. Szybko został opoką defensywy, a następnie kapitanem zespołu. Łącznie wystąpił w 148 meczach ligowych, w który strzelił 10 goli. Od lutego 2016 roku pełnił również funkcję asystenta trenera Jarosława Pacholarza, a potem Grzegorza Wesołowskiego.

Sokół Sokolniki ma do rozegrania jeszcze jedno spotkanie, jednak już jest pewny utrzymania 2. miejsca. Beszczyński 10 lipca poprowadzi pierwszy trening. Na stanowisku szkoleniowca zastąpi byłego wiślaka - Rafała Kodyrę.

źródło: własne / fot.: NadWisla24.pl